Popis:

Micro bit je základní vývojová deska navržena BBC pro teenagery, programování, vzdělávání. To podporuje PXT grafické programové rozhraní vyvinuté společností Microsoft, a mohou být použity v systému Windows, macOS, IOS, Android a více operačních systémů, navíc není potřeba stahovat další kompilátor.

Pro usnadnění drátu a napájecí micro bit development board, jsme speciálně navržen tak, tento štít. Rozšiřující deska je kompatibilní s 3 zapojení metod. Jeden je přímo vložit do prkénko na krájení, připojte elektronické součástky na prkénko, a pak komunikovat s micro bit development board. Jeden je přímo komunikovat s gold finger rozhraní na micro bit control board zlata prst rozhraní štít. Nicméně, toto rozhraní obsahuje pouze 2 napájecí výstupy a 3 signální svorky P0 P1 P2. Ve stejné době, štít je dodáván s 2,54 mm pin záhlaví rozhraní, poskytujeme 2,54 mm pin záhlaví. Další metodou je pájení pin záhlaví rozhraní štít. Jsme přímo připojit elektronické součástky s pin header pro komunikaci s micro bit řídící desce.

Navíc, rozšiřující deska je dodáván s 4 polohovací otvory o průměru 3mm pro upevnění na jiných zařízeních.

Štítky: microbit, prkénko jumper, kit mb102, polovodičové, nepájené prkénko na krájení, esp32 pcb, prkénko, prkénko moc, micro atmega32u4, bit micro.

Věkové Rozmezí Dospělí
Značka TOAWLC
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

Okraj Konektoru IO I/O Snímače Rozšiřující Deska Obvodu Breakout Štít pro BBC Micro:Bit, MicroBit Prkénko

Doplňující informace

Cena:191.67 Kč

SKU: w90675

Recenze: