1ks 6/8/10mm dvě flétny Trochu Dřevo Fréza CNC slinutého Karbidu Dvojitá Flétna Bitů CNC Router Bitů Fréza Položka Popis: Pro CNC frézku Průměr(SHK): 6/8/10mm Řezný Okraj Průměr (CED): 6/8/10mm Délka řezu (CEL): 17-62 mm Cena za 1ks 6/8/10mm Dvě Flétny End Mills Poštovné A balné: Objednávky jsou obvykle odeslány na stejný den po obdržení plné platby. Budeme objednávky odesílat Poštou, Poštou s sledovací číslo. Pokud potřebujete Expresní Přepravní prosím informujte prostřednictvím Zprávy. Všechny balíčky jsou spolu s Sledovací číslo. Mezinárodní Doprava obvykle trvá 15-60 dní, v závislosti na vaší zemi polohu, a Zvyky ve vaší zemi nějakou dobu trvat. Vrací: Prosím, kontaktujte nás, pokud se chcete vrátit nic. Výnosy jsou přijímány pouze tehdy, pokud položka je v novém stavu a v originálním balení. Náhrady jsou vyrobeny jakmile zboží je vrácena. Nenabízíme náhrady za vrácení přepravní poplatky. Ohlasy: necháme automatickou pozitivní zpětnou vazbu po obdržení od vás. Použití: my Jsme upřímný, vážný a uctivý, protože pracujeme pro firmy, které si cení poctivost a profesionalitu od svých odběratelů. Prosím, ujistěte se, že koupit náhradní díly pro budoucnost, aby se předešlo nejasnostem a možné nepříjemnosti. Žehnáme vaše podnikání. Děkuji Vám za Vaši Podporu.

Štítky: nástroje na frézování kovů, fréza mill dřeva, dřevo router bit 6mm stopka, malý zastřihovač router, c7 lite, trochu routeru, 6mm stopka, box zastřihovač dřeva, 4 6mm stopka, eva cnc bitů.

Celková Délka 50-100mm
Povlak No
Typ End Mill
Číslo Modelu Dvě Flétny End Mills
Balíček 1KS
Průměr 6/8/10MM
Aplikace Používá se pro CNC Router
Doprava Zdarma Ano
CEL 17-62mm
stav Zbrusu Nový
Značka CNCCheap
Materiál Karbid
Původ Vyrobeno v Číně
SHK 6/8/10MM
Stupeň R0.1

Přidat recenzi

1ks Dříku 6mm 8mm 10mm Dvě Flétny CNC Přímé Gravírování fréz na dřevo Frézy z Karbidu Konce mills Řezání Frézovací Nástroje

Doplňující informace

Cena:142.21 Kč

SKU: w953

Recenze: