Popis Produktu

Daly 18650 smart BMS, 7S 24V 80A 100A 120A Bluetooth 485 na USB zařízení NTC UART software togther & bull Lion LiFepo4 Baterie BMS ◆ v Současné době, všechny Smart BMS bez vodotěsné funkce. ◆ Tento odkaz je pro 7S 24V Li-ion Akumulátor. Prosím, vyplňte parametr po uvedení účelem zajištění SOC s správné informace. Alespoň AH musí být zaslány na nás www.kvetiny-florinda.cz message center. Díky. Funkce ◆ UART : je To Daly normální produkt. UART je Univerzální Asynchronní Přijímač/Vysílač, transformuje údaje, které mají být přenášeny mezi sériová komunikace a paralelní komunikace. Jako čip pro převod paralelní vstupní signály do sériové výstupní signály, UART je obvykle integrován do ostatních komunikačních rozhraní. ◆ RS485: Prosím, vyberte si model, RS485 toho Daly. RS-485 přijímá vyváženou převodovka a diferenciál recepci, tak to má schopnost potlačit interference soufázového režimu. ◆ Bluetooth modul : pokud potřebujete tuto funkci, Prosím, vyberte bluetooth modul, pokud nechcete koupit, nebudeme vám ji poslat. ◆ Níže accessary musíte koupit samostatně. 1.USB na UART Kabel 2.USB na RS485 Kabel 3. Bluetooth modul 4.Power panel displeje (aktivační klíč) 5.BMS dotykové ovládání obrazovky 1. DL7S 24V Smart BMS 80A 100A 120A bms může být použit k 3S Li ion nebo LiFePO4 nebo LTO baterie. Zákazník si může nastavit paramter pro přebití nebo přílišnému vybití parametr sedí a dalších parametrů, pokud zákazník muset použít který typ baterie pro stejné série baterií. Pozornost: Zákazníka je třeba identifikovat baterie série, pak vybrat stejné série BMS. Jako je vaše baterie je 24S, musíte zvolit 24 BMS, nemůže si vybrat 20 nebo druhý. Počet řady BMS je pevné ,ne nastavitelné jednou BMS je dodáván . ◆Ovládání návod: dálkové ovládání, monitorování zařízení. ◆Ikona vozidla: pro přenos dat odeslat příkaz ◆Statistické zprávy: Sbírat data, informace, zákazník může sledovat kapacitu baterie a další alarm infomation. ◆Elektronický plot: plot nastavení limitu rozsahu. ◆Informace o zařízení: parametr zařízení informace, atd. Informace o baterii lze zkontrolovat na vašem hostitelském počítači, pak můžete sledovat stav baterie kdykoliv. Což je easly ovládání přístroje. Smart BMS, aby náš život, aby se stal snadné.

Štítky: lifepo4, 18650 baterie lifepo4, 32650 baterie, 7s bms s rovnováhou, dalí salvador, bms 3s 7s, 18650 baterie recharg, lifepo4 12v 200ah, baterie lifepo4, 3 usb uart.

RS485 funkce podle Cusotmer potřebovat
Značka DALY
Během nabíjení ochrana Ano
Přes vybíjecí napětí Ano
Zůstatek funkce Ano
Baterie série 7S
Ochrana proti zkratu Ano
Funkce GPS podle Cusotmer potřebovat
Funkce Bluetooth podle Cusotmer potřebovat
Příslušenství Vodič kabelu je zdarma
MŮŽE komunikace podle Cusotmer potřebovat
Příslušenství Typ Baterie, Příslušenství
Číslo Modelu Daly 7S BMS
Aplikace 3.7 V lithium baterie jmenovitý

Přidat recenzi

Daly 18650 smart BMS, 7S 24V 80A 100A 120A Bluetooth 485 na USB zařízení NTC UART software togther & bull Lion LiFepo4 Baterie BMS

Doplňující informace

Cena:88.91 Kč

Kategorie:Baterie

SKU: w98

Recenze: