Kojic Kyselina je vedlejším produktem fermentačního procesu sladování rýže, pro použití při výrobě saké, Japonské rýžové víno. Kojic Kyselina je tyrosinase enzym inhibitor, který snižuje schopnost pokožky produkovat a syntetizovat melanin. Melanin je to, co určuje barvu pigmentace kůže. To je důvod, proč Kojic Kyseliny mohou učinit oblast kůže bělejší tím, že zabraňuje syntéze melaninu. Tím, že zastaví produkci melaninu, kojic kyseliny může zvrátit nadměrné ztmavnutí kůže. Kojic kyselina je použit na pleť-krémy na bělení používá k utlumení tmavých oblastech vyplývající z nadměrné pigmentace v kůži. Kojic kyseliny mohou pomoci snížit nebo eliminovat slunce, pihy, melasma nebo jiné pigmentace, když se používá správně. To obvykle trvá 3-6 měsíce používání vidět dostatečné výsledky, a tmavší pigmentaci kůže, tím déle to bude trvat vidět výsledky.

Bezpečnostní Opatření/Vedlejší Účinky: Tato látka může způsobit poškození na kůži, pokud není naředěn, v krému nebo gelu. Léčba by měla vždy být projednány s profesionální zdravotní péče před zahájením léčebného programu.

Štítky: sepi bílý prášek pro bělení kůže, prášek kyseliny, kyselina kojic, tvář gold sérum, hormonová, benoquin krém, lék prášek, maska pure, vitamin d, prášek, astaxanthin.

NET WT 250g/500g/1000g
Množství 1 Sáček
Složka Kojic Kyselina Prášek
Číslo Modelu SYD05

Přidat recenzi

Z 99,8 % Čistá Kyselina Kojic Prášek Na Zesvětlení Kůže

Doplňující informace

Cena:554.13 Kč

Kategorie:misc

SKU: w991

Recenze: