Tato žehlička je určena pro použití fazole, růžová, malé a vynikající, vypínač na otevřít, asi 2 minuty před předehřívání mohou být použity. Výkon (60-300W) napětí: 110-220V 55HZ. To patří k hračka zboží, ne denní potřeby. Vysoké teploty, otestujte prosím předtím, než horká suchá žehlička, bez zavlažování, méně než 12 let staré děti používat opatrně, v dolní části železné topení díly, ale vzhled není vidět, zda je teplo, takže se nemusíte dotýkat dna železa. Pokud se dospělý člověk dělá práci, může použít žehličku, žehlicí doma. Undefined: všechny produktové obrázky jsou skutečné fotografie, a ve srovnání s fyzickým, pečlivě revidovány a upraveny, tak daleko, jak je možné, aby v souladu s fyzickou. Protože světlo, různé konfigurace displeje, individuální chápání barev, což v barevný rozdíl je těžké se vyhnout, zboží v druhu přednost. Prosím, pochopit!! Speciální tipy: železná rukojeť barva není čistě bílé, nažloutlé, žehlička zvládnout, protože střední střední v kombinaci bude mít trochu rozdíl, ne problém s kvalitou, mysl, Pro výstřel!!! Vlastnosti produktu 1. kouzlo bean je vhodný pro děti nad 5 let a dospělých jsou umístěny učit na šťastný puzzle, hračky, byl populární v Austrálii, Kanadě, Japonsku, Koreji a dalších více než 20 zemích, děti milují puzzle. To pomáhá trénovat děti praktické schopnosti, schopnost rozpoznat barvy, trojrozměrné myšlení, a dát dětem plnou hru na své fantazii, a vytvořit jejich vlastní díla. Hrášek jsou vhodné také pro dospělé, nelze pevně držet pouta šablony, můžete volně používat svou fantazii a kreativitu, pro své přátele a příbuzné, osobně produkoval jedinečný dárek. 2., zdarma se píše různé zajímavé grafiky, kultivovat dětské praktické schopnosti a koordinační schopnosti, hrát dětskou představivost a tvůrčí schopnosti. 100% šetrné k životnímu prostředí non-toxické materiály. Nyní použijte svou fantazii, aby design, který chcete, aby se tvar, může také se odkazovat na pokyny na obalu, nebo adresář pro výrobu, výrobní proces je dokončen v šabloně, žehlicí proces i nadále pohybovat korálků, každý korálek žehlicí pouze jednou. Vlak dětské kognitivní schopnosti a praktické schopnosti, a to prostřednictvím tří-dimenzionální montáž do vlaku dítě je v pořádku, pohyby a trpělivost; Vlak dětskou fantazii, prostorové vnímání schopnosti a logické myšlení, referenční poznámky, sestaveny do modelu, může také změnit sestavu o řadu tří-dimenzionální modely, obsahující krásně sestavené ilustrace! Tento produkt má dětem dát plnou hru na fantazii, zlepšit inteligenci má pozitivní efekt, a podporovat hand koordinace oko schopnosti.

Štítky: mini tangram, hama korálky 5 0mm, 3d hama korálek vzory, perler korálky 5 mm, vintage dírkovaná deska, dřevěný tangram děti, korálky hama, krabice dírkovaná deska, korálek žehlička, 26 hama korálky deska.

Značka PHOTIPONG
Pohlaví Unisex
Číslo Modelu 98434
Věkové Rozmezí > 6 let
Puzzle Styl společné
Materiál Plastové
Varování no
Plast Typ PE
Styl Tangram/Jigsaw Deska

Přidat recenzi

Mini suché elektrické žehličky Puzzle Pegboards Vzory s barevný papír Pro 5mm Hama Perler Korálky DIY Děti Řemeslo Plastových Šablon

Doplňující informace

Cena:255.64 Kč

SKU: w999

Recenze: